GRUPA BTI GUMKOWSKI
 

O marce

NASZ ZESPÓŁ

Marka BTI Instal, specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych usług z zakresu ogrzewnictwa i instalacji sanitarnych. Doradzamy w zakresie doboru optymalnego systemu ogrzewania budynków oraz najnowocześniejszych proekologicznych rozwiązań z branży grzewczej. Budujemy systemy ogrzewania oraz automatyki grzewczej, które bezpośrednio przekładają się na oszczędności dla danej inwestycji. 25 letnie doświadczenie w branży, pozwala nam być na bieżąco z najnowocześniejszymi systemami grzewczymi, dzięki czemu stale podnosimy kwalifikacje i doskonale wiemy, które z produkty są godne polecenia. Nasze usługi wykonujemy kompleksowo. Dostarczamy materiały najwyższej jakości m.in. pompy ciepła, kotły, palniki armaturę oraz automatykę renomowanych producentów.

POZNAJ INNE MARKI BTI GUMKOWSKI

BTI Gumkowski to przedsiębiorstwo o szerokim profilu działalności. Oprócz marki BTI Instal jest również właścicielem marki KIPI – czołowego producenta urządzeń grzewczych, marki BTI Usługi, świadczącej kompleksowe usługi z zakresu obróbki metali oraz marki BTI Solar oferującej montaż instalacji fotowoltaicznych.

NAJKORZYSTNIEJSZA
WYCENA W 24H

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego i mailowego. Chętnie odpowiemy na pytania, doradzimy odpowiednie rozwiązania techniczne, czy też sporządzimy wycenę.