GRUPA BTI GUMKOWSKI
 

Montaż pomp ciepła

POMPY RENOMOWANEJ MARKI KIPI

W naszej ofercie posiadamy zyskujące coraz większą popularność pompy ciepła typu powietrze-woda marki KIPI. Pompy z serii HERO PREMIUM w swoim działaniu wykorzystują powietrze zewnętrzne, które dzięki odpowiedniemu sprężeniu wytwarza energie pozwalająca ogrzać budynek oraz przygotować ciepła wodę użytkową. Urządzenie wyposażone jest w sprężarkę inwerterową SCROLL oraz gięty parownik z karbowanymi lamelami. Aerodynamiczny kształt łopatek wpływa dodatkowo na obniżenie hałasu. Nad prawidłowym funkcjonowaniem pompy czuwa regulator renomowanej marki PLUM, pozwalający sterować zdalnie nie tylko urządzeniem, ale całym układem grzewczym.

KORZYŚCI

  • Osiągnięcie najwyższych klas energetycznych, co w efekcie oznacza, że pompy ciepła to jedne z najwydajniejszych źródeł ciepła.
  • Szybki zwrot z inwestycji dzięki obniżeniu kosztów eksploatacji instalacji grzewczej.
  • Możliwość otrzymania dofinansowania z programu „Czyste powietrze” oraz skorzystania z ulgi termomodernizacyjnej.
  • Inteligentna, bezprzewodowa obsługa pomp ciepła dzięki zaawansowanym sterownikom.
  • Obniżenie emisji CO2 nawet o 20% oraz całkowita eliminacja produktów spalania.
  • Możliwość zasilenia pompy z wykorzystaniem instalacji fotowoltaicznej dofinansowanej z programu „Czyste powietrze”.

SCHEMAT I ZASTOSOWANIE

Oferowana przez nas pompa typu powietrze-woda została zaprojektowana specjalnie dla nowych i modernizowanych domów. Doskonale sprawdzi się w budynkach mieszkalnych pod kątem grzania CWU, ogrzewania podłogowego, jak i współpracy z tradycyjnymi grzejnikami. Producentem pomp Hero Premium jest marka KIPI, wchodząca w skład grupy BTI Gumkowski, działającej na rynku grzewczym od 1994 roku. KIPI, oprócz pomp ciepła wytwarza także doceniane w całej Europie, innowacyjne palniki pelletowe oraz nagrzewnice powietrza.

 

Na schemacie przedstawiono przykładowy układ instalacji w domu jednorodzinnym. Jako źródło ciepła zastosowano w nim pompę ciepła typu powietrze-woda. Układ grzewczy wyposażony jest w sprzęgło hydrauliczne, zawór kierunkowy CWU oraz 3 obiegi grzewcze (2 z podmieszaniem oraz 1 bezpośredni). Na obu piętrach wykorzystano ogrzewanie podłogowe z dodatkowym obiegiem bezpośrednim – grzejnikowym. Ponadto budynek wyposażony jest w wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła, której centrala zlokalizowana jest w najwyższym punkcie budynku, czyli na poddaszu.

DOSTĘPNE MODELE

Hero Premium Q6

2,42 – 8,72 kW

Hero Premium Q10

4,77 – 12,69 kW

Hero Premium Q17

7,40 – 21,67 kW

ZOBACZ, JAKIE TO PROSTE

qode-np-item
1
KONTAKTUJESZ SIĘ Z NAMI I OTRZYMUJESZ NAJLEPIEJ SKALKULOWANĄ WYCENĘ MONTAŻU POMPY CIEPŁA
qode-np-item
2
PODPISUJEMY UMOWĘ Z DEKLARACJĄ GWARANCJI NA MONTAŻ I NIEZAWODNOŚĆ NOWEGO URZĄDZENIA. MOŻESZ SPAĆ SPOKOJNIE!
qode-np-item
3
WYKONUJEMY KOMPLEKSOWY I SPRAWNY MONTAŻ NOWOCZESNEJ POMPY CIEPŁA MARKI KIPI
qode-np-item
4
CIESZYSZ SIĘ EKOLOGICZNYM, KOMFORTOWYM I NIEZWYKLE OSZCZĘDNYM ŹRÓDŁEM CIEPŁA

NAJKORZYSTNIEJSZA
WYCENA W 24H

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego i mailowego. Nasi doradcy energetyczni czekają, aby sporządzić atracyjną wycenę i odpowiedzieć na nurtujące pytania.