GRUPA BTI GUMKOWSKI
 

Montaż nagrzewnic

WYSOKA MOC, WYSOKIE OSZCZĘDNOŚCI

Na potrzeby efektywnego ogrzewania dużych powierzchni, takich jak: hale i magazyny, warsztaty samochodowe, kościoły czy szklarnie proponujemy montaż nagrzewnicy pelletowej VENTURA. Produkt ten, oprócz nowoczesnego designu wyróżnia przede wszystkim trzyciągowy, przeciwprądowo-krzyżowy wymiennik ciepła oraz system równomiernego rozprowadzania powietrza przez wymiennik. Połączenie tych rozwiązań daje najwyższą efektywność w ogrzewaniu powietrza w porównaniu do dotychczas dostępnych na rynku urządzeń.

 

W nagrzewnicy zastosowano obrotowy palnik ROTARY, co pozwala na utrzymanie bardzo dobrych parametrów spalania oraz niską emisyjność. Całe urządzenie cechuje łatwość eksploatacji, dzięki prostemu dostępowi do wymiennika. Nagrzewnica ponadto wykorzystuje niezawodny system automatycznego odpopielania. Popiół gromadzi się w specjalnym zbiorniku, do którego użytkownik ma łatwy dostęp. Dzięki połączeniu samoczyszczącego palnika ROTARY oraz mechanizmu automatycznego odpopielania komory paleniskowej, znacząco wydłużono czas bezobsługowej pracy urządzenia.

BUDOWA NAGRZEWNICY VENTURA

Regulowany wylot powietrza daje możliwość ukierunkowania strumienia ciepła w dowolnym kierunku. Dzięki wykorzystaniu regulatorów termostatycznych istnieje możliwość rozprowadzenia powietrza w taki sposób, by w każdym z nawet 4 pomieszczeń utrzymywana była niezależna temperatura. W urządzeniu istnieje możliwość wyboru kierunku otwierania drzwi – lewego lub prawego, co ułatwia dostosowanie urządzenia do danego pomieszczenia. Ponadto cała konstrukcja sprawia, ze jest ono proste w czyszczeniu i serwisowaniu, co skraca do minimum czas obsługi urządzenia. Możliwe jest również wykonanie nagrzewnicy z pełną recyrkulacją, co dodatkowo obniża koszty ogrzewania.

PALNIKI ROTARY MARKI KIPI

Wszystkie montowane przez nas nagrzewnice wyposażone są w innowacyjny palnik ROTARY z obrotową komorą spalania renomowanej marki KIPI. Dzięki opatentowanym technologiom rozwiązuje on kluczowe problemy z eksploatacją urządzeń grzewczych zasilanych pelletem i jest niemalże bezobsługowy, wyjątkowo oszczędny i ekologiczny. Palnik obrotowy ROTARY to pierwsze tego typu urządzenie na rynku, a jego technologia chroniona jest patentem Urzędu Patentowego RP.

WYMIARY I DOSTĘPNE MOCE

ZOBACZ, JAKIE TO PROSTE

qode-np-item
1
KONTAKTUJESZ SIĘ Z NAMI I OTRZYMUJESZ NAJLEPIEJ SKALKULOWANĄ WYCENĘ MONTAŻU NAGRZEWNICY
qode-np-item
2
PODPISUJEMY UMOWĘ Z DEKLARACJĄ GWARANCJI NA MONTAŻ I NIEZAWODNOŚĆ NOWEGO URZĄDZENIA. MOŻESZ SPAĆ SPOKOJNIE!
qode-np-item
3
WYKONUJEMY KOMPLEKSOWY I SPRAWNY MONTAŻ NAGRZEWNICY Z WYKORZYSTANIEM SPRAWDZONYCH PRODUKTÓW TOPOWYCH MAREK
qode-np-item
4
CIESZYSZ SIĘ EKOLOGICZNĄ I KOMFORTOWĄ W OBSŁUDZE NAGRZEWNICĄ ZDOLNĄ DO GENEROWANIA ZNACZNYCH OSZCZĘDNOŚCI

NAJKORZYSTNIEJSZA
WYCENA W 24H

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego i mailowego. Nasi doradcy energetyczni czekają, aby sporządzić atracyjną wycenę i odpowiedzieć na nurtujące pytania.