O nas

BTI Gumkowski to firma, która od wielu lat dostarcza dla szerokiego grona klientów kompleksowe usługi inżynierskie. Specjalnie utworzony sektor instalacyjny firmy – BTI Instal, specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych usług z zakresu ogrzewnictwa i instalacji sanitarnych. Doradzamy w zakresie doboru optymalnego systemu ogrzewania budynków oraz najnowocześniejszych proekologicznych rozwiązań z branży grzewczej. Budujemy systemy ogrzewania oraz automatyki grzewczej, które bezpośrednio przekładają się na oszczędności dla danej inwestycji. 25 letnie doświadczenie w branży, pozwala nam być na bieżąco z najnowocześniejszymi systemami grzewczymi, dzięki czemu stale podnosimy kwalifikacje i doskonale wiemy, które z produkty są godne polecenia. Nasze usługi wykonujemy kompleksowo. Dostarczamy materiały najwyższej jakości m.in. kotły, palniki armaturę oraz automatykę renomowanych producentów.

Firmy, które rosną dzięki rozwojowi i ulepszeniom, nie zginą. Ale kiedy firma przestaje być twórcza, kiedy uważa, że osiągnęła doskonałość i teraz musi tylko produkować – już po niej.
Henry Ford

NAJKORZYSTNIEJSZA
WYCENA W 24H

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego i mailowego. Chętnie odpowiemy na pytania, doradzimy odpowiednie rozwiązania techniczne, czy też sporządzimy wycenę.